czwartek, 11 grudnia 2008

CEMENTOWNIA








Bo co jest najlepsze-gdy jestem Ja,gdy jesteście Wy(opuszczone budynki) gdy jest powiew wiatru poruszający naturą i GDY W ODDALI NIE SŁYCHAĆ NIC...

Pustka i Cisza!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz