czwartek, 11 grudnia 2008


Gdy po pracy idziesz na herbate do pobliskiego chaosu widzisz ją i wtedy jedyna myśl jaka przychodzi Ci do głowy "Dlaczego nie ma aparatu?" i wtedy myslisz jak możesz sobie to zastąpić! Eureka.....jak dobrze,że telefony też mają aparaty:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz