Gdy po pracy idziesz na herbate do pobliskiego chaosu widzisz ją i wtedy jedyna myśl jaka przychodzi Ci do głowy "Dlaczego nie ma aparatu?" i wtedy myslisz jak możesz sobie to zastąpić! Eureka.....jak dobrze,że telefony też mają aparaty:)
Urodziłam się po to by przez długi czas nie wiedzieć tak naprawdę po co!Ale już wiem-bo jest coś co mnie uszczęśliwia-gdy moje oko zamknięte jest w małym wizjerze;P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz