podoba mi sie ta fota...super uchwyconepozdrawiam
Scena jest bardzo imponujące.Miałem pokażesz snu scenerii.Jestem bardzo zadowolony ...Cieszę się z wizyty na Dalekim Wschodzie.Dziękuję.ruma
podoba mi sie ta fota...super uchwycone
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
Scena jest bardzo imponujące.
OdpowiedzUsuńMiałem pokażesz snu scenerii.
Jestem bardzo zadowolony ...
Cieszę się z wizyty na Dalekim Wschodzie.
Dziękuję.
ruma