wtorek, 30 grudnia 2008

Plenerek!


On w wizjerze widzi budynki ja widzę jego:P

2 komentarze:

  1. podoba mi sie ta fota...super uchwycone
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Scena jest bardzo imponujące.


    Miałem pokażesz snu scenerii.
    Jestem bardzo zadowolony ...

    Cieszę się z wizyty na Dalekim Wschodzie.

    Dziękuję.
    ruma

    OdpowiedzUsuń