czwartek, 11 grudnia 2008

Schowaj się za kurtyną i pokaż tylko cząstkę siebie.Drugą cząstkę zostaw na czarna godzinę.Bo jak nudno być otwartą księgą nawet jeśli historia jest naprawde ciekawa:P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz