Schowaj się za kurtyną i pokaż tylko cząstkę siebie.Drugą cząstkę zostaw na czarna godzinę.Bo jak nudno być otwartą księgą nawet jeśli historia jest naprawde ciekawa:P
Urodziłam się po to by przez długi czas nie wiedzieć tak naprawdę po co!Ale już wiem-bo jest coś co mnie uszczęśliwia-gdy moje oko zamknięte jest w małym wizjerze;P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz