czwartek, 18 grudnia 2008

Zostaw wszystko na chwile i daj się ponieść wyobraźni!

2 komentarze:

  1. Anonimowy19/12/08

    ...Ty licz HomeBoy ile mamy;)!!,
    Ja policzę już przebyte przez nas łany ile jeszcze pokonamy i czy prawdziwego szczęścia od życia doznamy;/,
    Czy do tej chwili wytrwamy
    tego nie wie nikt(JA WIEM ŻE TAK;),
    chyba że zje mnie od środka wcześniej rak,
    patrząc w dal mam w głowie GPS wiesz sam jak jest .... ciepły piasek,błękit fale nasze kobiety opalające się na wielkiej skale a my na tarasie z uśmiechem od ucha do ucha
    i trzymając po grubej Kiełbasie,
    ...wchodzisz do pokoju... nagle!?!

    ...KRZYCZYSZ DO SŁUCHAWKI............
    - WYBOROWĄ!!!!!!!!!!!-->pok.112!!! ...i wiaderko lodu!!!!!!!
    bo musimy porozmawiać o następnych takich wakacjach do zachodu.

    4U&U (bo was lubię ale bez przesady);P


    Dr.Kumiz

    OdpowiedzUsuń
  2. asia kasiam siem postarała gratki spoksik bloggggggguuuuuussssss.

    OdpowiedzUsuń