czwartek, 8 stycznia 2009


Bo w dole świat wydaje się bardziej prosty:)

1 komentarz:

  1. Anonimowy12/3/09

    ...ja pamiętam te chwile , gdy serce mocniej bije ......$

    OdpowiedzUsuń