czwartek, 8 stycznia 2009


Złoty kłos a za nim forteca:)

1 komentarz:

  1. Witam... Bardzo ciekawe kolorystycznie zdjęcie.

    Jak do mnie trafiłaś?? :)

    OdpowiedzUsuń