hahha to raczej była czołówka MOSFILM-u (ZSRR)..czyli kobieta i mężczyzna..ale oni mieli coś innego w dłoniach..sierp i młot? i obracali sie na podstumencie...pozdrawiam
Urodziłam się po to by przez długi czas nie wiedzieć tak naprawdę po co!Ale już wiem-bo jest coś co mnie uszczęśliwia-gdy moje oko zamknięte jest w małym wizjerze;P
hahha to raczej była czołówka MOSFILM-u (ZSRR)..czyli kobieta i mężczyzna..ale oni mieli coś innego w dłoniach..sierp i młot? i obracali sie na podstumencie...pozdrawiam
OdpowiedzUsuńyessss I o to chodzilo :)
OdpowiedzUsuń