wtorek, 17 lutego 2009


podobno taka rzeźba istnieje:)

2 komentarze:

  1. hahha to raczej była czołówka MOSFILM-u (ZSRR)..czyli kobieta i mężczyzna..ale oni mieli coś innego w dłoniach..sierp i młot? i obracali sie na podstumencie...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. yessss I o to chodzilo :)

    OdpowiedzUsuń