wtorek, 24 sierpnia 2010

Zwyczajny dzień a wokoło tłumy gapiów ....

1 komentarz:

  1. Atmosfera miasta pozwala mi czuć całkowitą historii. . .


    ruma

    OdpowiedzUsuń