poniedziałek, 16 maja 2011

......Beauty and the Beast .........















































Dziękuję Szefie za pomoc no  a w szczególności wielkie Dzięki dla Oli ,że dała rade mimo nerwów :)

2 komentarze:

  1. Anonimowy13/11/11

    Świetne fotki.Jestem pod wrażeniem.Mając taką modelkę jaką jest Ola nic więc dziwnego,że fotki są zaje...te..!

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy26/3/13

    Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit
    my comment didn't appear. Grrrr... well I'm not writing all
    that over again. Anyway, just wanted to say superb blog!

    Have a look at my site - signal provider

    OdpowiedzUsuń